Saaremaa Ooperipäevadega tegelevad igapäevaselt just need toredad inimesed!

Jüri Leiten – peaprodutsent – juri.leiten@concert.ee

Arne Mikk – kunstiline juht – arne@opera.ee

Kertu Orro – produtsent – kertu.orro@concert.ee

Jana Moosar – toimetaja – saaremaa.opera@concert.ee

Marianne Pisukov – piletite müük ja broneeringud – marianne.pisukov@concert.ee

Indrek Poolak – turundus, müük ja toetajad – indrek.poolak@concert.ee

Lauri Aav – meedia – lauri.aav@concert.ee

Arno Jevgrafov – tehniline teostus – arno.jevgrafov@concert.ee