Saaremaa Ooperipäevadega tegelevad igapäevaselt just need toredad inimesed!

Kertu Orro – SA Eesti Kontsert juht – kertu.orro@concert.ee

Arne Mikk – kunstiline juht – arne@opera.ee

Jüri Leiten – produtsent – jyri.leiten@concert.ee

Merje Müürsepp-Kuntu – grupibroneeringud – merje.myyrsepp-kuntu@concert.ee

Annika Land-Reisser – turundus ja reklaam – annika.land-reisser@concert.ee

Riina Aamisepp – koostööpartnerid ja sponsorid – riina.aamisepp@concert.ee

Andri Maimets – press ja akrediteerimine  –  andri.maimets@concert.ee

Arno Jevgrafov – tehniline teostus – arno.jevgrafov@concert.ee

Lelet Hollo – assistent – lelet.hollo@concert.ee